Kesän 2020 palkintojenjakotilaisuus
22.11.2020 17:15 Uutiset / Seuran pääsivusto

Sunnuntain 22.11. Oli toiminnallinen kesäkauden palkintojenjakotilaisuus.

Kesän 2020 kenttäkilpailujen ja maastojuoksujen toiminnallinen palkintojenjakotilaisuus.

Mikäli et päässyt paikalle ja palkintoja sinun lapsellesi olisi tulossa, ota yhteyttä Seppo Ala-Siuruun ja sovi toimitus/tapaaminen. p.0445240235

Alla lista palkituista:

TYTÖT:

T2018

Alva Sabel

Lotta Aaltonen

Lilia Paavola

Viivi Ränkman

Ilona Salminen

Senja Ränkman

T2017

Pihla Ränkman

Iisa Vuorio

Selma Koivisto

Milja Hellsten

Linnea Lehtinen

Venla Vuoristo

Tytti Taipalus

Emma Pohjalainen

T2016

Vilja Ränkman

Suvi Ala-Kulju

Iiris Tuominen

Minea Vaimala

Essi Laine

T2015

Lilja Vastamäki

Senja Pihlainen

Aada Paavola

Alina Tukia

Eevi Ränkman

Vilma Uusitalo

Minja Päivöke

T2014

Armi Tuominen

Nella Suonpää

Isla Dits

Sade Mäkeläinen

T2013

Sofia Pihlainen

Maisa Mäkilä

Hilla Tukia

Emilia Lehtinen

Asta Sainio

Mila Saarinen

T2012

Kerttu Aaltonen

Minttu Hellsten

Senni Koivisto

T2012 jatkuu

Isla Seppänen

Aada Katila

Ruska Mäkeläinen

Ida Yrjölä

Sinna Salmela

Hilla Lappalainen

Amanda Taipalus

Julia Lehtimäki

T2011

Sofia Hentonen

Ella Varjus

Amanda Lehtinen

Sohvi Repo

Ella Into

T2010

Neea Suonpää

Miljas Ränkmasn

Iida-Maria Huhtakallio

T2009

Vanessa Varjus

T2008

Sara Nurmela

Elsa Toivonen

T2008 jatkuu

Emilia Taipalus

Ester Halminen

T2007

Ella-Leena Huhtakallio

T2006

Roosa Tuominen

Alina Hakala

POJAT:

P2018

Vihtori Näveri

Viljo Uusitalo

P2017

Noel Suonpää

Viljo Lehtonen

Toivo Leinonen

P2016

Jasse Maijala

Frans Ylijoki

Oliver Salminen

Jooa Peltonen

P2015

Rames Phumbang

Eetu Suonpää

Santtu Hentonen

Leevi Vuoristo

Tino Heino

Eino Leinonen

P2014

Juuse Maijala

Roope Arousva

Ilmo Sulonen

P2013

Eero Tuominen

Kosti Ylijoki

Onni Ränkman

Väinö Uusitalo

Eemeli Into

P2012

Lenni Suonpää

P2011

Frans Nurmela

Lenni Mäkilä

Eelis Merenkivi

P2008

Johannes Pertola

Taitomerkeillä palkittavat:

A

Luukas Lehtinen

Niklas Lehtinen

B

Minttu Hellsten

Sohvi Repo

Alina Hakala

Frans Nurmela

B jatkuu

Ida Yrjölä

Senni Koivisto

C

Eino Mattila

Amanda Lehtinen

Neea Suonpää

Milja Ränkman

Lenni Suonpää

Lenni Mäkilä

Sofia Hentonen

Iida-Maria Huhtakallio

Ella-Leena Huhtakallio

Amanda Taipalus

Johannes Pertola

Tyttö- ja poikaurheilija:

Roosa Tuominen

Luukas Lehtinen


   
Lisää uutisia
Lapin Salama ry
«  Huhtikuu   »
Kategoriat